На Січі відпочиваємо - завжди гарний настрій маємо!

Про табір

0
Років досвіду

Козацький дитячий табір відпочинку «Дахнівська Січ» розміщений в курортній місцевості Черкащини та базується на засадах Запорізької Січі. Метою табору є спонукання дітей до здорового способу життя та вивчення української духовності і козацької честі, а також розвинення творчості у вигляді художніх постанов, Handmade завдань та креативних конкурсів. Територія сповнена козацькою та українською символікою, яка являється невід’ємною частиною атрибутики табору.

0
Щасливих діточок

В табір запрошуються школярі віком 7-17 років

Дахнівська Січ – це

Відпочинок

Змістовний відпочинок, цікаві сучасні та національні масові ігри та розваги, розвиток творчих та спортивних здібностей дітей.

Тренінги

Система тренінгів з лідерства, козацької звитяги, менеджменту, банківської справи, здорового способу життя, першої долікарської допомоги.

Уроки

Уроки навчання дітей плаванню, їзди на велосипеді, скейті, роликах, верхи на конях, стрілби з пневматичної зброї, козацького лука.

Майстер-класи

Майстер класи з українського декоративно-прикладного мистецтва, квілінгу, паперопластики, бойового гопака, сучасного естрадного танцю, вокалу, акторської майстерності.Вивчення англійської та німецької мови

Розвиток

Відновлення та поліпшення здоров'я, розвиток творчого поценціалу та вдосконалення індивідуальних особливостей, ознайомлення з культурними та історичними цінностями українського народу

Умови проживання

Кімнати

У кімнатах є меблі,виготовленні під замовлення з натуральної сосни. Кожна дитина має власне ліжко та 2 шафи.Вся постіль змінюється щотижнево.Подушки ( пірєві, силіконові та ватні ) та підбираються під індивідуальні особливості дитини. В кожній кімнаті встановлений кондиціонер

Туалети та душові

Туалети і душові з високоякісною сантехнікою, зручно розміщені в кожному будинку. Гаряче
водопостачання – цілодобово. Для гостей з особливими потребами
 створені всі умови для комфортного перебування

Діти проживають з однолітками

Різниця віку в будиночку не більше 1-1.5 року

Кожен будиночок санітарно придатний

Регулярно проводиться прибирання вбиральних кімнат

Територія табору

Територія оздоровчого центру налічує понад 5 га. та оточена сосновим лісом. На місцевості є свій фруктовий сад, багато зелені та чудових галявин для відпочинку.
  Для забезпечення відпочинку та зайнятості дітей упродовж дня на території є п’ять спортивних майданчиків (два футбольних, волейбольний, баскетбольний та зі спортивними снарядами), тир, навісна туристична смуга перешкод, біля 100 гойдалок, дитячий майданчик, батути, велосипеди, аерохокей, дитяча бібліотека, кінозал, відкрита літня сцена.